Jakob-Haberfeld-Potato-Vodka-Zgoda

ZGODA

wódka z żyta 40 %

To prestiżowa wódka, przygotowana na tradycyjnej recepturze, z polskiego neutralnego spirytusu żytniego i krystalicznej źródlanej wody z górskiego ujęcia. Wyróżnia ją bardzo przyjemny i wyraźnie żytni aromat. W ustach lekka, mineralna, a co bardzo wyjątkowe mleczna, przechodzi w finiszu w kierunku ziołowym. Poddawana siedmiokrotnej destylacji i filtracji przy użyciu filtrów z aktywnym węglem drzewnym. Uznana najlepszą wódką czystą w lipcu 2019 roku w kraju przez magazyn Aqua Vitae, z kolei w październiku 2019 nagrodzona złotym medalem II edycji konkursu Warsaw Spirits Competition.

Wyróżnia ją bardzo przyjemny i wyraźnie żytni aromat – mąka gruboziarnista, pieprz, ziele angielskie. W ustach lekka, mineralna, a co bardzo wyjątkowe mleczna, przechodzi w finiszu w kierunku ziołowym – koper, pokrzywa.

Dowiedz się więcej
Jakob-Haberfeld-Potato-Vodka-Czysta

CZYSTA

wódka ziemniaczana 50 %

Bazą tej wódki jest najczystszy polski spirytus ziemniaczany i krystaliczna źródlana woda z górskiego ujęcia. Poddawana siedmiokrotnej destylacji i filtracji przy użyciu filtrów z aktywnym węglem drzewnym. Wysoka zawartość alkoholu to najlepsze świadectwo jakości naszej wódki. Posiada bogactwo smaku, jest wyrazista, cierpka, wytrawna, z długim rozgrzewającym finiszem.

Posiada bogactwo smaku: nuta korzenna – gałka muszkatołowa, lekko wanilia, krochmal, pieczone ziemniaki, mineralność, ziemistość. Jest wyrazista, cierpka, wytrawna, z nutami chrzanu, pieprzu i kardamonu, w finiszu nawet jałowca. Długi i bardzo rozgrzewający, „zimowy” finisz – imbir, kardamon oraz ziele angielskie.

Dowiedz się więcej

MIODONKA

wódka miodowa 40 %

Fundamentem tej wódki smakowej jest tradycja, rodzimy naturalny miód wielokwiatowy i krystaliczna źródlana woda z górskiego ujęcia. Półwytrawna, rozgrzewająca, w smaku lekka ze słodkim i deserowym finiszem. Idealna jako składnik nie tylko cocktaili, ale również jak i napojów gorących. W październiku 2019 nagrodzona złotym medalem w II edycji konkursu Warsaw Spirits Competition.

Półwytrawna, rozgrzewająca o charakterystycznym aromacie i smaku – dość lekki miodowy, lekka nuta propolisu, krupniku, do tego zaskakująca nuta chrzanu. Smak bardzo lekki. Finisz słodki i miodowy, deserowy.

Dowiedz się więcej