Zgoda Jakob Haberfeld

ZGODA

wódka z żyta 40 %

To luksusowa wódka, przygotowana na starej recepturze, z naturalnego spirytusu żytniego i źródlanej wody. Wyróżnia ją bardzo przyjemny i wyraźnie żytni aromat – mąka gruboziarnista, pieprz, ziele angielskie. W ustach lekka, mineralna, a co bardzo wyjątkowe mleczna, przechodzi w finiszu w kierunku ziołowym – koper, pokrzywa.

Wyróżnia ją bardzo przyjemny i wyraźnie żytni aromat – mąka gruboziarnista, pieprz, ziele angielskie. W ustach lekka, mineralna, a co bardzo wyjątkowe mleczna, przechodzi w finiszu w kierunku ziołowym – koper, pokrzywa.

Dowiedz się więcej
KUP ONLINE
Czysta Jakob Haberfeld

CZYSTA

wódka ziemniaczana 50 %

Bazą tej wódki jest spirytus ziemniaczany o naturalnej czystości. Ponadto wyczuwalny jest tu aromat pieprzu, zioła i goździków. Pomimo swojej wysokiej zawartości alkoholu, dzięki specjalnemu procesowi produkcji i filtracji jest harmonijna w smaku. W finiszu przyjemnie rozgrzewający – imbir, kardamon oraz ziele angielskie.

Posiada bogactwo smaku: nuta korzenna – gałka muszkatołowa, lekko wanilia, krochmal, pieczone ziemniaki, mineralność, ziemistość. Jest wyrazista, cierpka, wytrawna, z nutami chrzanu, pieprzu i kardamonu, w finiszu nawet jałowca. Długi i bardzo rozgrzewający, „zimowy” finisz – imbir, kardamon oraz ziele angielskie.

Dowiedz się więcej
KUP ONLINE
Miodonka Jakob Haberfeld

MIODONKA

wódka miodowa 40 %

Wódka smakowa, powstająca na bazie naturalnego miodu – półwytrawna, rozgrzewająca. Smak bardzo lekki. Wyczuwalna nuta propolisu, krupniku, a do tego zaskakująca nuta chrzanu. Finisz słodki i miodowy, deserowy. Polecana ze szczyptą przypraw korzennych, idealna jako składnik nie tylko drinków, ale również jako dodatek do grzańców, herbat czy kaw.

Półwytrawna, rozgrzewająca o charakterystycznym aromacie i smaku – dość lekki miodowy, lekka nuta propolisu, krupniku, do tego zaskakująca nuta chrzanu. Smak bardzo lekki. Finisz słodki i miodowy, deserowy.

Dowiedz się więcej
KUP ONLINE